Як дороги Тернопільщини готують до зими

Як дороги Тернопільщини готують до зими

Про підготовку автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення до експлуатації під час складних погодних умов йшлося на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА 27 листопада.

«У зимовий період збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод. Тому підготовка до зими має бути на високому рівні. Адже йдеться про здоров` я і життя водіїв та пасажирів. А проблемні питання потрібно вирішувати негайно. Маємо бути готові до складних погодних умов вже сьогодні», – наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук.

Як поінформував начальник управління капітального будівництва ОДА Сергій Жирний, підрядні організації здійснюють цілодобове чергування та патрулювання доріг місцевого значення.

«Підрядними організаціями заготовлено 19563 тонни піску, 3848 тонн солі. Підготовлено 68 одиниць техніки та механізмів для очищення проїзної частини доріг. Також підрядні організації проводять заготовку паливно-мастильних матеріалів, розвозять протиожеледні матеріали на аварійно-небезпечні ділянки доріг, а також встановлюють тимчасові дорожні знаки «Слизька дорога», «Ожеледиця», – зазначив начальник управління капітального будівництва ОДА Сергій Жирний.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares