Як підібрати плаття відповідно до типу фігури?

У гардеробі кожної сучасної жінки повинно бути як мінімум декілька суконь на різні випадки життя. Красива сукня додає жінці впевненості та створює неповторний образ. Але так буває не завжди. Неправильно підібране вбрання може підкреслити недоліки. Саме тому при виборі сукні дуже важливо врахувати усі особливості фігури. Про те як правильно підібрати сукню відповідно до типу фігури поговоримо сьогодні у статті.

Визначаємо свій тип фігури

Перш ніж вибирати сукню, визначте свій тип фігури. Для цього сфотографуйте себе у повний зріст. Потрібно буде також виміряти основні параметри фігури: стегна, талію та груди. Відповідно то цих показників визначте до якого типу відноситься ваша фігура: прямокутник, яблуко, груша, перевернутий трикутник, чи пісочний годинник. Великий вибір суконь на будь-який смак можна придбати тут https://dressa.com.ua/c/platia. Перейшовши за цим посиланням ви зможете підібрати сукню до свого типу фігури за доступною ціною.

Підбираємо сукню до типу фігури «прямокутник»

Жінкам з типом фігури прямокутник потрібно обирати моделі суконь які будуть підкреслювати стегна, талію та груди. В цьому випадку слід звернути увагу на моделі з корсетом або широким поясом. Віддавайте перевагу сукням які зроблять ваші стегна більш об’ємними. Можна також обирати моделі з візерунком який зробить акцент на талії.

Які сукні підійдуть жінкам з типом фігури «яблуко»?

Якщо ви володарка типу фігури яблуко тоді ваша основна задача візуально видовжити тіло. Це можна найкраще зробити за допомогою сукні-футляра, або класичного плаття прямого крою. У вашому випадку виграшно будуть дивитись сукні які мають геометричний орнамент.

Тип фігури «груша»: яку сукню обрати?

Власницям типу фігури «груша» підійдуть сукні які зроблять акцент на верхній частині тіла. Цього можна досягнути за допомогою яскравих кольорів або ефектної вишивки, чи інших декоративних елементів що привертають увагу.

Сукні для жінок з типом фігури «перевернутий трикутник»

В даному випадку потрібно робити акцент на нижній частині тіла. Слід віддавати перевагу сукням з пишним низом. При цьому верх не має бути об’ємним.

Що носити жінкам з фігурою «пісочний годинник»?

Володаркам цього типу фігури пощастило найбільше. Жінкам з типом фігури «пісочний годинник» підійдуть сукні будь-якого крою та фасону.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares