Як сьогодні на Тернопільщині вимикатимуть світло: графік на 4 грудня

Як сьогодні на Тернопільщині вимикатимуть світло: графік на 4 грудня

Стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії продовжує діяти. Про це повідомили у ВАТ “Тернопільобленерго”.

Виходячи із доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для нашої області, 4 грудня на Тернопільщині продовжують застосовуватись стабілізаційні обмеження електроенергії 4 через 8 годин (4 години електроенергія буде, а 8 годин ні).

Енергетики наголошують, що групи споживачів залишаються незмінні, лише змінено період обмеження електропостачання, тобто інший порядок вимкнення груп.

Стабілізаційні обмеження електроенергії продовжуються в режимі 4 через 8 годин (4 години електроенергія буде, а 8 годин ні).

На 4 грудня передбачається ОБМЕЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ:
⚡1 група – 03:00 до 11:00 год.; 15:00 до 23:00 год.;
⚡2 група – 07:00 до 15:00 год.; 19:00 до 03:00 год.;
⚡3 група – 23:00 до 07:00 год.; 11:00 до 19:00 год.

Ознайомитись із стабілізаційним графіком погодинних вимкнень електричної енергії споживачам для кожної з груп споживачів можна на головній сторінці офіційного сайту ВАТ «Тернопільобленерго».

Вказаний час відключень може збільшуватись, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Виходячи із стану в електромережі країни та свідомого використання електроенергії споживачами, тривалість обмежень може бути менша.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *