Як тернополяни відзначатимуть Всесвітній день здоров’я? (АНОНС)

Як тернополяни відзначатимуть Всесвітній день здоров’я? (АНОНС)

7 квітня, з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я, на Театральному майдані відбудеться фестиваль «День здоров’я-2019».

Всі охочі зможуть дізнатися як правильно дбати про своє здоров’я, проконсультуватися у фахівців: терапевта, окуліста, стоматолога, психолога, імунолога, косметолога, реабілітолога; спробувати на собі дію кінезіотерапії та тейпування.

Учасники матимуть змогу отримати консультацію з планування сім’ї та профілактики венеричних хвороб. Також гості заходу зможуть взяти участь у майстер-класі з надання долікарської медичної допомоги, пройти флюорографічне обстеження, перевірити поставу та визначити  індивідуальні показники систем організму.

Крім того, під час проведення заходу відбуватимуться зйомки спецвипуску дитячої програми «Кіндер шоу» телеканалу ТВ-4.

Святкування не обійдеться без розважальної програми: спринт-квест для молоді; загальноміська руханка; оздоровчий забіг для всіх бажаючих; танцювальний майстер-клас «Zumba-fitness»; показовий виступ «Kangoo jumps»; майстер-клас із соціальних танців («Social dance club»); аквагрим; фото-зона.

Організатори заходу: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та телеканал «TV-4» за підтримки Тернопільської міської ради.

Всі учасники заходу отримають подарунки від партнерів свята.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares