Як використовуються і де купити в Україні ін’єктори для туберкулінізації

Як використовуються і де купити в Україні ін’єктори для туберкулінізації

Згідно з чинним в Україні законодавством, в сучасній ветеринарії слід дотримуватися профілактичних заходів для боротьби з такими інфекційними хворобами, як туберкульоз. Для діагностики цього смертельно небезпечного захворювання використовуються біоматеріали тварин. Дуже точні дані видають проби, для проведення яких застосовуються ін’єктори для туберкулінізації в Укрвет. В Україні вони продаються у ветеринарних аптеках і спеціалізованих торгових точках для тваринництва.

КРС

Грамотна профілактика будь-яких захворювань завжди набагато вигідніше й ефективніше, ніж лікування вже виниклої хвороби. Це закономірність і для класичної медицини, і для лікування тварин. А сучасні виробники розробляють максимально безпечні сироватки та прилади для її введення. До того ж, наприклад, використовуючи найякісніші вакцини і ін’єктори для туберкулінізації, ціни на пробу виходять набагато нижче, ніж на застосовувані для лікування препарати. Не кажучи вже про те, що терапія таких важких захворювань може закінчитися для пацієнта летальним результатом, а для його одноплемінників – масовою епідемією. З цієї та ряду інших вагомих причин вакцинація на сьогодні цінується і активно застосовується і в домашніх, і в великих фермерських господарствах. Навіть в зоопарках, цирках, розплідниках для розведення тварин задіюється даний вид попередження захворювань. Для проведення проб на наявність хвороби зручно застосовувати ін’єктори для туберкулінізації. Купити в Києві, Львові та інших населених пунктах країни їх простіше і надійніше за все в такій перевіреної торговій точці, як інтернет-магазин на Ukrvet.ua. Адже це буде гарантовано фірмовий інструмент, який поставляється до нас самими виробниками.

Безыгольный инъектор для туберкулинизации БИ-7М

Підготовка

Дана процедура по суті є алергічною пробою на наявність туберкульозу. За певними показниками ветеринар обчислює дійсно хворих тварин. Таку процедуру прийнято робити очну або підшкірно. Очна проба менш популярна на сьогодні. А для здійснення підшкірного дослідження використовується чистий туберкулін в сухій формі або в розчині, підготовленому до введення. У шкіру речовина вводить ін’єктор для туберкулінізації. Замовити з доставкою такі інструменти можна в нашому каталозі оптом чи вроздріб. Виконується проба тваринам, з 2-місячного віку або більш старшим.

Виконання

Для виконання такої маніпуляції ВРХ використовується середня частина шиї. На свинях більш підходящою вважається зовнішня частина вуха, а на більш дрібних тварин – шкіра на внутрішній стороні стегна. Якщо для такої процедури застосовувати ін’єктор, то він забезпечить найвищий рівень дотримання гігієни. Причому речовина проби за допомогою такого інструменту подається в саму шкіру, але тільки не глибше. Якщо укол зроблений правильно, то на його місці формується маленький горбок.

Хоча насправді ін’єктор – це звичайний шприц, який виконує укол або з голкою, або без неї. Це може бути автоматичний прилад, який здійснює подачу речовини струменевим проникаючим способом.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares