Як зрозуміти, що пора міняти вікна металопластикові в квартирі?

Будь-яке скління з часом застаріває. Якщо ви міняли старі дерев’яні конструкції на металопластикові близько 10-15 років тому, а в квартирі час від часу відчуваються протяги або загальний рівень теплозбереження впав, прийшов час вибрати нові вікна металопластиковів Києві. За якими ознаками можна зрозуміти, що система скління вимагає заміни, і в який час року її краще здійснювати, розбираємо по пунктам.

Коли потрібно купити нові вікна?

Найбільш явними і візуально помітними ознаками, що пора купити вікна в Києві, є:

  • конденсат з будь-якої частини вікна (регулярне запотівання – це проблема, яка вимагає вашої уваги);
  • поява грибкового ураження і цвілі (вона не тільки псує зовнішній вигляд віконного отвору, але і негативно позначається на здоров’ї ваших домочадців);
  • погана герметичність (в результаті в вітряну погоду по квартирі гуляють протяги, а в морози перебувати в привіконної зоні дискомфортно);
  • порушення геометрії стулок (розтріскування або перекіс стулок завжди свідчать про необхідність заміни);
  • недостатньо високий рівень теплозбереження (старі профілі і склопакети, встановлені десятиліття тому, вже не можуть забезпечити гідний рівень теплозбереження, характерний для сучасних моделей).

Встановивши якісні металопластикові вікна відомого бренду, ви зможете заощадити до 30-35% на оплатах комунальних рахунків. Це особливо актуально для будинків і квартир з індивідуальними лічильниками тепла.

Заміна вікон часто потрібна і в новобудовах. Забудовники, як правило, встановлюють в зведених будинках бюджетні низькоякісні системи, які не справляються зі своїми функціями. Сучасне якісне вікно має бути як мінімум п’ятикамерним, з 2-камерним склопакетом, заповненим інертним газом і з нанесеним енергозберігаючим покриттям.

Завдяки сучасних матеріалів і технологій проводити установку нових вікон можна в будь-який сезон – і взимку, і влітку. Температура за вікном ніяк не позначається на якості монтажу. Єдиний нюанс – в осінньо-зимовий період на покупку можна заощадити, так як компанії пропонують хороші знижки. Вам залишилося лише вибрати підходящий варіант і оформити замовлення. Купуйте нові віконні системи та балконні блоки в компанії “Люкс вікна” – компанія безкоштовно відправить до вас додому замірника, швидко виготовить продукцію і проведе професійну установку.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares