Яка вартість вивезення сміття в Львові?

Яка вартість вивезення сміття в Львові?

Після ремонту у будинку або квартирі залишається сміття, і багато людей не знають, куди його діти. Компанія «УРА!Переїзд» https://urapereyizd.com.ua/ допоможе вивезти велику кількість будівельного сміття швидко та дешево. Головною перевагою є те, що компанія надає мішки для вивезення сміття абсолютно безкоштовно. У цій статті ви дізнаєтесь про послуги, які надає компанія для вивезення сміття, а також про ключові особливості.

Фото перевезень компанії УРА! Переїзд

Послуги

«УРА!Переїзд» пропонує чотири послуги для вивезення сміття, що залишилося після будівництва.

  1. Пакування. Ви можете не витрачати час на пакування будівельного сміття, адже наші спеціалісти прийдуть до вас разом з мішками і самостійно упакують усе сміття. Ціна на замовлення пакування сміття починається від 200 гривень.
  2. Замовлення рокли. Рокла – це необхідний інструмент, за допомогою якого перевозиться сміття або будівельні матеріали у піддонах. Ми пропонуємо роклу з вантажопідйомністю до 1500 кг, довжиною 1500 мм, довжиною вил 1150 мм і шириною 560 мм, шириною між колесами 470 мм, вагою 85 кг, висотою ручки 1180 мм та колесами з поліуретану, ціна якої становить від 300 гривень за добу.
  3. Замовлення вантажників. Самостійно винести сміття дуже важко, саме тому ми пропонуємо послугу замовлення вантажників. Досвідчені професіонали винесуть усі мішки зі сміттям, старі меблі та речі дуже швидко. Вартість замовлення вантажників починається від 200 гривень за одну годину.
  4. Вантажне таксі. Ми пропонуємо вибір з 4 вантажівок: вантажний бус до 10 м3 за 320 грн за годину з вантажопідйомністю 1500 кг, вантажний бус до 14 м3 з вантажопідйомністю 2000 кг за 450 грн за годину, вантажівка до 25 м3 за 650 грн за годину за вантажопідйомністю 3000 кг та вантажівка до 35 м3 з вантажопідйомністю 5000 кг за 750 грн за годину.

Наші менеджери приїдуть на об’єкт, визначать об’єм будівельного сміття та підберуть необхідний тип автомобіля, кількість вантажників та пакувальників безкоштовно. Ми піклуємося про навколишнє середовище, саме тому ви можете бути впевнені, що все сміття відвезуть до спеціально відведених місць.

Вивезення будівельного сміття: особливості

Наша компанія крім перевезення речей та меблів також займається вивезенням будівельного сміття.

Досвідчені будівельники швидко винесуть усе сміття акуратно, при цьому не насмітивши у під’їзді або у дворі.

Будівельне сміття, як відомо, має досить велику щільність і тому невеликий мішок може важити більше 50 кг. Самостійно винести мішки складно та довго, саме тому ми пропонуємо сильних, відповідальних та невтомних вантажників, які зроблять цю роботу за вас.

Розрахунок вартості вивезення будівельного сміття

Вартість вивезення залежить від декількох факторів, а саме:

  1. Об’єм сміття.
  2. Віддаленість об’єкту.
  3. Віддаленість найближчого звалища.

Для того, щоб розрахувати вартість, ви можете зателефонувати менеджеру по телефону

+38(067)3732273 або заповнити форму на сайті https://urapereyizd.com.ua/vyviz-budivelnoho-smittya (ім’я та ваш номер телефона). Після цього ви маєте відповісти на питання спеціаліста, і він розрахує вартість.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *