Юні зборівські легкоатлети здобули на Львівщині золоту, срібну та бронзову нагороди

Легкоатлетичні змагання, присвячені 28-ій річниці Незалежності України, відбулись у селі Зимна Вода, що на Львівщині. Такий турнір проводився вже тринадцятий рік поспіль. Вперше участь у таких стартах взяли легкоатлети Зборівської ДЮСШ. Цей дебют виявися для них досить вдалим і приніс юним спортсменам золоту, срібну та бронзову нагороди. Як повідомив тренер спортсменів Володимир Небельський, перше місце в бігу на дистанції 500 метрів завоювала Аліна Посівайло, срібною призеркою на дистанції 1500 метрів стала Уляна Рава, а бронзову медаль на дистанції 500 метрів здобув Віктор Вацлавів.