Завтра на Тернопільщині – урочистості до Дня добровольця

Завтра на Тернопільщині – урочистості до Дня добровольця

Урочисті заходи з нагоди Дня добровольця, який відзначають сьогодні, на Тернопільщині відбудуться 15 березня. Розпочнуться вони о 10.30 годині з поминальної панахиди на Микулинецькому кладовищі. Про це повідомляє прес-служба ТОДА.

О 12.00 0 на Театральному майдані Тернополя добровольців та військових привітає керівництво області та міста, представники духовенства та громадських організацій.

Планується вручення нагород та відзнак бійцям, які проявили себе у захисті суверенітету та державної цілісності України. Зокрема, медалями «За службу Україні», орденами «За мужність», «Лицарський Хрест Добровольця», «Честь і Слава».

У рамках відзначення Дня українського добровольця на Театральному майдані передбачається демонстрація стрілецької зброї, військової техніки, показові виступи бійців.

Діятимуть агітаційні намети для популяризації військової служби та підняття патріотичної свідомості громадян.
В обласній філармонії відбудеться військово-патріотичний концерт. А для учнів навчальних закладів обласного центру добровольці проведуть уроки патріотизму.

О 17.00 – в обласній філармонії заплановано концерт.

День добровольця в Україні відзначається вже вдруге. Як сказав заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик, важливо, аби він став символом справжнього об’єднання людей «доброї волі», які боронять рідну землю від ворога.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *