1-3 травня на тернопільських КПП перевірили понад 6390 транспортних засобів

1-3 травня на тернопільських КПП перевірили понад 6390 транспортних засобів

Під час травневих вихідних тернопільські правоохоронці спільно із працівниками управління муніципальної інспекції несли службу у посиленому режимі з метою проведення профілактичної роботи з населенням щодо недопущення порушень карантинних заходів.

Так, з 1 по 3 травня у місті було задіяно 22 патрулі загальною чисельністю – 44 працівники. Про це повідомляє сайт Тернопільської міськради.

У ході  патрулювання особлива увага приділялася місцям масового скупчення громадян – це парки, сквери, відпочинкові зони та дитячі майданчики, а також здійснювалася перевірка законності діяльності закладів харчування, які займаються доставкою їжі, та дотримання карантинних обмежень працівниками продуктових магазинів і супермаркетів.

Окрім проведених профілактичних бесід, за результатами перевірок правохоронцями складено 4 адмінпротоколи за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», яка тягне за собою накладення штрафу від 17 до 34 тисяч гривень.
Складені адміністративні матеріали будуть скеровані до Тернопільського міськрайонного суду для їх розгляду.

У перші дні травня посилене патрулювання несли і на контрольно-пропускних пунктах, що на в’їздах у Тернопіль. Так, правоохоронцями спільно з медиками було перевірено 6390 транспортних засобів, з яких: 3020 – іногородні, 2200 – автомобілі з Тернопільської області, 550 – вантажні транспортні засоби, 620 – з іноземною реєстрацією. Усім водіям транспортних засобів було проведено температурний скринінг, підвищеної температури тіла не виявлено.

Впродовж вихідних працівниками патрульної поліції складено 3 адміністративних протоколи за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

1 коментар

  1. Василь

    НА КПП 15 Квітня просто знак стоп стоїть і поліцейські в сврму авто в телефони втикають. Питання НАВІЩО то кпп щоб зайвий раз зупинятися?????!!!???

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares