105 окрема бригада тероборони з Тернопільщини отримала бойовий прапор – як символ честі, доблесті та слави

105 окрема бригада тероборони з Тернопільщини отримала бойовий прапор – як символ честі, доблесті та слави

Напередодні Дня Збройних Сил України 105 окрема бригада територіальної оборони з Тернопільщини отримала бойовий прапор.

У грамоті, підписаній президентом України йдеться: «Вручити бойовий прапор 105-й бригаді Територіальної оборони як символ честі, доблесті та слави, як заклик до кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську Державу». Про це повідомляє начальник служби зв’язків з громадськістю у 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ Юрій Кульпа (фото автора).

Командувач Сили територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра вручив бойовий прапор командиру бригади полковнику Євгену Фоменку під час офіційних заходів у Києві.

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній поблагословив кожного воїна Збройних Сил України повернутись додому живим, з перемогою та освятив бойові прапори вручені бригадам Сил територіальної оборони.

Довідка

105 окрема бригада територіальної оборони Сил ТрО ЗСУ сформована 27 червня 2018 року.

Від початку повномасштабного російського вторгнення військовослужбовці бригади у складі підрозділів беруть безпосередню участь в бойових діях звільняючи захоплені українські території на різних ділянках фронту.

Командир бригади – полковник Євген Фоменко – офіцер, з 2014 року виконував завдання в зоні проведення АТО, де пройшов шлях від командира взводу до командира зенітного ракетно-артилерійського дивізіону.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *