19 серпня у Тернополі – допрем’єрний показ гостросюжетного історичного фільму «Червоний» (ФОТО)

19 серпня у Тернополі – допрем’єрний показ гостросюжетного історичного фільму «Червоний» (ФОТО)

Жителів та гостей Тернопільщини запрошують на допрем`єрний показ гостросюжетного історичного кінофільму «Червоний». Сюжет стрічки розповідає про героя, який бореться за ідеали вільної України в умовах протистояння ворожому тоталітарному режиму.

Зважаючи на актуальність сюжету, національна прем’єра кінострічки «Червоний» запланована у рамках загальнодержавних заходів із відзначення 26-ї річниці Незалежності України. Допрем`єрні покази у регіонах України також відбуваються з урахуванням даної тематики, інформують у прес-службі ТОДА.

Згідно сюжету кінострічки, герой фільму – воїн УПА Данило Червоний, потрапляє у концтабір ГУЛАГу. Разом із іншими українцями він не готовий миритися зі звичаями тоталітарного режиму. Тому українці під його проводом кидають виклик кримінальникам та керівництву табору, піднімають збройне повстання й здобувають свободу.

Жителям Тернопільської області випадає унікальна нагода відвідати допрем`єрний показ фільму: 19 серпня, м.Тернопіль, кінотеатр «Cinema Citi». Сеанс розпочнеться о 19.00 год.

Фільм представлятимуть режисер Заза Буадзе, автор роману-бестселеру, що ліг в основу сценарію стрічки, Андрій Кокотюха, оператор Олександр Земляний, актори Микола Береза, Олег Стефан, Олександр Мавріц та інші члени знімальної групи, з якими буде нагода зустрітися та обговорити кінострічку по завершенню показу.

Принагідно відзначимо, що книгу – роман «Червоний», відзначено конкурсом «Коронація слова» як кращий історичний роман. Також нагадаємо, що з 2 серпня містами України триває промотур фільму «Червоний». Загальнонаціональну прем’єру кінострічки українські глядачі з усіх куточків країни побачать на День Незалежності, 24 серпня 2017 року.

Одним із елементів промоуції даного фільму є кліп гурту «Гайдамаки» та Тоні Матвієнко на пісню «Ой, у лузі червона калина».

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *