29 жителькам Тернопільщини присвоїли Почесне звання «Мати-героїня»

29 жителькам Тернопільщини присвоїли Почесне звання «Мати-героїня»

Почесне звання «Мати-героїня» присвоїли 29 жителькам Тернопільщини, які виховали щонайменше п’ятеро дітей. Відзнаки Почесного звання вручив багатодітним матерям голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Звання матері найбільш шановане серед усіх інших. А багатодітні родини – справжня цінність та надзвичайна гордість нашого краю і всієї України. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції. Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків. Я схиляю голову перед подвигом кожної з вас. Нехай діти будуть Вашою гордістю, нехай будуть завжди здорові та щасливі. Нехай вони лише радують вас увагою, успіхами, добрим та щирим словом», – зазначив Володимир Труш.

Голова обласної державної адміністрації подякував матерям за недоспані ночі, за турботу, безмежну і жертовну любов.

Тетяна Козак із смт. Козлів (колишній Козівський район) – мама п`ятьох доньок.

«Зізнаюся, мріяла і про синочка, але народилися самі дівчатка. Це моя поміч, моя радість. Найстаршій – 20 років, найменшій – 8. Дякую Богові за діточок, адже маю заради кого жити. Бувало в житті по різному, але разом їх долали. Дівчатка мої дружні, підтримують одна одну у всьому. А це найбільша радість», – сказала Тетяна Козак.

Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. При цьому враховується вагомий особистий внесок мам у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

На Тернопільщині проживає понад 13 500 багатодітних сімей, в яких виховуються  близько  46 400   дітей.

З 2005 по 2020 рік присвоєно Почесне звання України «Мати-героїня» 6 701 жінці Тернопільщини, які народили і виховали 5 дітей.

Згідно з Указом Президента від 15 грудня 2020 року № 568/2020, Почесне звання  України «Мати-героїня» присвоєно ще 29 матерям Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares