4 липня розпочнеться ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу

4 липня розпочнеться ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу
 Чемпіонат Тернопільської області серед ветеранів розпочнеться 4 липня. Цю дату погодили представники команд-учасниць на нараді за участю голови комітету ветеранського футболу Асоціації футболу Тернопільщини Івана Сокола. Про це повідомляє Спорт Тернопільщини.

Як і в останніх двох сезонах, так і цьогоріч відбудеться повноцінний ветеранський чемпіонат області в два кола. Кожна з команд-учасниць прийме суперника на своєму полі і зіграє з ним на виїзді.

Як повідомив голова ветеранського комітету АФТ Іван Сокіл, команди висловили пропозицію і вона була підтримана більшістю, грати футболістами 40 років і старшими (народжені починаючи з 1980 року).

Зголосилися взяти участь у чемпіонаті вісім команд: “Ветеран” (Товстенська ОТГ), “Нічлава” (Копичинецька ОТГ), “Ветеран” (Тернопільський р-н), ФК “Гаї Шевченківські” (Байковецька ОТГ), “Агрон-Агропродсервіс” (Настасів), “Ветеран” (Збараж), ФК “Ланівці-ОТГ”, “Збруч” (Підволочиськ-Скалат).

Матчі першого туру відбудуться у суботу, 4 липня.

Розклад ігор першого туру:

“Ветеран” (Товстенська ОТГ) – “Збруч” (Підволочиськ-Скалат)

“Нічлава” (Копичинецька ОТГ) – ФК “Ланівці-ОТГ”

ФК “Гаї Шевченківські” (Байковецька ОТГ) – “Агрон-Агропродсервіс” (Настасів

“Ветеран” (Тернопільський р-н) – “Ветеран” (Збараж) – матч відбудеться у Плотичі.

Нагадаємо, під егідою Асоціації футболу Тернопільщини вже проведено три ветеранських чемпіонати. У 2017 році чемпіоном став “Ветеран” (Тернопільський район), у 2018 та 2019 роках двічі золоті медалі здобувала команда  “Агрон-Агропродсервіс” (Настасів).

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares