Благодійний концерт на підтримку воїнів АТО провела у Тернополі дитяча хорова школа “Зоринка” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Українські діти не хочуть війни, бо дитинство має бути щасливим і мирним. Але разом з тим, вони все розуміють. І підтримують дорослих, яких торкнулася війна. Благодійний концерт на підтримку воїнів АТО провела у Тернополі дитяча хорова школа “Зоринка”. На сцені обласного академічного драмтеатру діти виконували колядки, духовні пісні.

010

У концертній програмі брали участь більше трьох сотень учасників – вихованці школи, запрошені гості та новостворений хор батьків. Зал театру був повен глядачів, котрі щедро аплодували юним талантам за їх виступи.

Ніжний спів тернопільських зоренят, як називають дітей із “Зоринки”, слухали і воїни АТО та рідні військовослужбовців.

– Ми запросили тих, кого могли. Воїнів АТО, їхні сім’ї. Допомогу нам надали волонтери, – розповів директор хорової школи Ізидор Доскоч.

Цього року “Зоринка” відзначає 35-літній ювілей. Юними артистами з Тернополя захоплюється світ. У колекції школи – понад 20 нагород із найпрестижніших міжнародних конкурсів. Але не менш цінною у “Зоринці” є атмосфера доброти й інтелігентності, у якій тут плекають таланти. Завдяки теплим серцям зоренят їхній спів зворушує та лікує.

Серед гостей, для яких організували концерт, були і мужні чоловіки у формі, які щойно повернулися з фронту, і хлопчики й дівчатка, чиї батьки воюють на передовій. Була у залі й мама Віктора Гурняка – фотокореспондента, волонтера, бійця батальйону «Айдар». Віктор загинув 19 жовтня 2014 року. Він намагався вивезти поранених машиною з поля бою, але потрапив під мінометний обстріл.

Своїм почесним гостям юні артисти дарували маленькі зірки – символ світла та надії. Завдяки щирості та чистим душам дітей кожен у залі знайшов ту мелодію, яка особливо зачіпає душу, і відчув свою індивідуальну причетність до загального процесу миротворчості.

008

007

006

005

004

003

002

Антоніна КОЛЯДА.

Фото Андрія БРИКА.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares