Чоловіча команда дзюдоїстів ТНЕУ – бронзові призери Всеукраїнської Літньої Універсіади

У Харкові, на навчально-спортивній базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, впродовж трьох днів тривали змагання ХIV Літньої Універсіади України з дзюдо. За перемогу змагалися студенти із 43 закладів вищої освіти з 19 областей. Честь Тернопілля на турнірі відстоювали дзюдоїсти Тернопільського національного економічного університету.

Відтак, серед чоловіків тернополяни здобули бронзу у змаганнях «стінка на стінку», а дівчата стали п’ятими. В результаті у загальному заліку Тернопільська область посіла шосте місце, а серед вузів команда ТНЕУ була на п’ятому місці, набравши 315 балів.

Готували команду головний тренер ТНЕУ, заслужений тренер України Роман Циквас та тренер Віталій Гнатишин.