Чотири апарати штучної вентиляції легень передали третій Тернопільській міськлікарні (ФОТО)

Чотири апарати штучної вентиляції легень передали третій Тернопільській міськлікарні (ФОТО)

Тернопільська міська рада продовжує забезпечити міські лікувальні установи апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ), які необхідні важкохворим пацієнтам із діагнозом COVID-19. Зокрема, чотири нові апарати ШВЛ, які можуть використовувати як для інвазивної, так і для неінвазивної штучної вентиляції легень, були передані у лікарню №3. Придбані вони за кошти міського бюджету, повідомляє сайт міськради.

«Дякую усім медикам за їхню роботу. Сьогодні вони на передовій у боротьбі з епідемією. Зазначу, що з міського бюджету виділено понад 60 млн. грн. на боротьбу з СOVID-19, – сказав міський голова Сергій Надал. – Ці гроші, перш за все, підуть на зарплати та премії  медикам, придбання необхідного обладнання та лікарських засобів. Також по 10 000 грн. премії, які передбачені міським бюджетом, лікарі отримують вже наприкінці цього місяця».

Апарати працюють від кисневої централізованої системи. Вони зручні та легкі в роботі для лікаря-анестезіолога. Завдяки мобільності, апарат можна транспортувати до ліжка пацієнта.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares