Чи буде сьогодні на Тернопільщині електрика в додаткові черги: пояснення енергетиків

Чи буде сьогодні на Тернопільщині електрика в додаткові черги: пояснення енергетиків

У понеділок, 6 лютого, енергетики намагатимуться вимикати електроенергію лише на період «вимкнення електроенергії» (тобто за схемою 6 годин електроенергія є, а 3 години – немає).

Про це повідомили у ВАТ “Тернопільобленерго”.

“Доведений НЕК «Укренерго» ліміт споживання для нашої області дозволяє більшу частину доби обмежуватися відключеннями лише основних черг. Проте у періоди максимального навантаження, орієнтовно з 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00, можливі знеструмлення додаткових черг споживачів. Тобто крім основних черг може знеструмлюватися і додаткова черга, яка в графіку позначена як “можливе вимкнення електроенергії”, – розповіли в обленерго.

У ВАТ «Тернопільобленерго» наголошують, що все залежатиме від ситуації в енергосистемі країни та рівня споживання електроенергії.

Енергетики черговий раз нагадують, що стан в енергосистемі країни залишається складний і тому просять використовувати електроенергію раціонально та користуватись енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *