Для невакцинованих українців готують обмеження

Для невакцинованих українців готують обмеження

Голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцькийзаявив, що Україна найближчим часом буде змушена впроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. Таку заяву він зробив у Facebook.

«МОЗ вже анонсував, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації працюватимуть школи, де вакциновано не менше, аніж 80 відсотків учителів. Поки що щеплена лише половина педагогів. На мою думку, аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням. Хворий водій маршрутки інфікує аж ніяк не менше людей, ніж учитель», – написав Радуцький.

І додав: «Ми в Україні не говоримо про обов’язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину вакцинуватись. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники. Ще місяць тому в нас був дефіцит препаратів для щеплення. Але на позаминулому тижні ми отримали понад 2 мільйони вакцин, на минулому тижні більше, ніж 2,5 мільйона. Вакцинація відкрита для всіх охочих».

Підприємствам пропонують подавати заявку, замовляти мобільну бригаду і вакцинувати співробітників просто на робочому місці, заявив Радуцький. «Тому тепер кожен вирішує сам – дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу», – зазначив він.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares