До поліції Тернопільщини надійшло 107 повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого процесу

До поліції Тернопільщини надійшло 107 повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого процесу

Станом на 19 жовтня поліцейські розглянули та прийняли законне рішення за 92-ма фактами, ще 15 звернень – перевіряють.

Більша частина повідомлень стосувалися виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації без вихідних даних, а  також розміщення такої продукції у заборонених законом місцях.

Правоохоронці склали та скерували до суду 31 адмінпротокол: 16 – за ст. 212-13 КУпАП, 10 – за ст. 212-14 КУпАП, 3 – за ст. 212-10 КУпАП, та по одному – за ст. 152 та 186 КУпАП.

Правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за вісьмома кримінальними правопорушеннями: 3 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства та 5 – з виборчим процесом.

З 12 жовтня весь особовий склад поліції області переведений на посилений варіант несення служби. До охорони громадського порядку під час виборів будуть залучені практично всі правоохоронці. Одні чергуватимуть на дільницях, а інші працюватимуть над розкриттям правопорушень, які реєструватимуть під час передвиборної кампанії та у день голосування.

Під посиленою охороною правоохоронців перебуватимуть  усі виборчі округи. Працюватимуть там слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, криміналісти.

Поліцейські звертаються до краян дотримуватися вимог чинного законодавства та не порушувати його.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *