Двоє тернопільських борців – «срібний» та «бронзовий» в Україні

На початку березня у Харкові завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів 2000-2002 років народження. Тернопілля на турнірі представляли вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя» та обласної школи вищої спортивної майстерності. Наші спортсмени привезли з цих змагань одну срібну і одну бронзову медалі.
Так, у ваговій категорії 55 кг, третє місце посів Едуард Стрільчук – студент ТНЕУ, факультет аграрної економіки та управління.
Серед спортсменів вагою 60 кг Вадим Рафа (студент ТНЕУ, факультет менеджменту) зайняв п’яте місце.
А срібло приніс команді Василь Васильківський, який став віце-чемпіоном турніру у ваговій категорії 63 кг. У цій же вазі тернополянин Олександр Суперсон був п’ятим. Обоє спортсменів є студентами факультету економіки управління ТНЕУ.