На Тернопільщині виплатили 2,3 млн грн заборгованої зарплати

На Тернопільщині виплатили 2,3 млн грн заборгованої зарплати

З початку цього року на Тернопіллі виплатили 2,3 млн грн заборгованої зарплати. Такий результат систематичної роз’яснювальної роботи, яку проводили фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області із керівниками підприємств, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати та податкових платежів. Відтак до бюджету надійшло мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб та 700 тис. грн єдиного соціального внеску.
Спільні заходи з органами місцевого самоврядування роз’яснювального характеру щодо контролю за додержанням законодавства про оплату праці застосовувались і до керівників 190 підприємств. У результаті, 179 (94%) підвищили рівень виплати заробітної плати. Додаткові надходження склали 1,3 млн грн, з яких 600 тис. грн податок на доходи фізичних осіб та 700 тис. грн єдиного внеску.
До платників податків, які виплачували заробітну плату та інші доходи громадянам з порушенням вимог податкового та іншого законодавства (єдиний внесок), застосовувались контрольно-перевірочні заходи. З початку року провели 14 перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб та 8 перевірок приватних підприємців. Порушникам донараховано 900 тис. грн податків та зборів (штрафних санкцій та пені), в тому числі 500 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 200 тис. грн єдиного внеску та 100 тис. грн військового збору.
Завдяки активізації роз’яснювальної роботи в лютому додатково оформлено трудові відносини із 6359 найманими працівниками.
Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *