Графік відключень електроенергії на Тернопільщині з 23 по 29 січня

Графік відключень електроенергії на Тернопільщині з 23 по 29 січня

У ВАТ «Тернопільобленерго» оновили стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії на тиждень з 23 по 29 січня 2023 року.

Передбачається черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин. Тобто, виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів.

Групи споживачів залишаються незмінні, лише змінено період обмеження електропостачання.

“У разі раціонального використання електричної енергії споживачами та дотримання Тернопільською областю доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії енергетики намагатимуться відключати тільки основні черги. Але потрібно бути готовими і до застосування додаткових черг при збільшення обсягу споживання електричної енергії або ж зменшенні дозволеної величини потужності на область”, – повідомили в Тернопільобленерго.

Час вимкнення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у ГПВ на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання між чергами.

“Якщо вимкнення відбуваються по двох чергах, то в період «можливого вимкнення» вимикати електроенергію можуть не на весь період. Тому, якщо в споживача по графіку «можливе вимкнення», варто бути готовим до вимкнення в будь-яку годину цього періоду”, – додали в обленерго.

Електроенергія може бути відсутня також з інших причин, зокрема, через аварії або ремонтні роботи в електромережах.

В обленерго наголошують, що електроенергію потрібно використовувати розсудливо, не вмикати енергоємні прилади одночасно, а користуватись ними лише за потреби та максимально мінімізувати споживання електроенергії з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Важливо пам’ятати, що відразу після вимкнення електроенергії потрібно відключити від мережі усі прилади, які споживають багато електроенергії, і не поспішати вмикати у перші хвилини після відновлення електропостачання.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *