Карантин можуть послабити: Шмигаль назвав терміни

Карантин можуть послабити: Шмигаль назвав терміни

Україна може до кінця квітня почати послаблення карантинних заходів задля поновлення економічних процесів. Про це у відеозверненні заявив глава уряду Денис Шмигаль.

“За нашими розрахунками, за три тижні ті, хто вже зараз є хворими на COVID-19, мають одужати, а введені обмеження мають завадити хворобі поширюватися далі. За нашим планом, якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то наприкінці квітня ми зможемо розпочати поступове послаблення карантинних заходів.

Цей процес відбуватиметься в кілька етапів. Перший: на роботу підуть люди працездатного віку. Паралельно частково поновлюватиметься рух громадського транспорту. Це дасть нам змогу вже з початку травня почати рестарт економіки”, – сказав Шмигаль.

Водночас інші обмеження діятимуть, зазначив прем’єр.

В Україні карантин запровадили до 24 квітня. На цей період заборонено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові і прибережні зони, крім вигулювання домашніх тварин однією особою й у разі службової необхідності. Не можна перебувати в громадських місцях без маски або респіратора. Ходити можна лише по одному, неповнолітнім – у супроводі дорослого.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *