Медики швидкої Тернопільщині отримують більше викликів на нещасні випадки та побутові травмування

Медики швидкої Тернопільщині отримують більше викликів на нещасні випадки та побутові травмування


3 березня медики швидкої Тернопільської області обслужили 317 викликів до пацієнтів, здійснили 112 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 133 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 42 пацієнти. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 33 виклики до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 24 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід звернулося ще 16 пацієнтів, 7 госпіталізовано.

За 3 березня, порівняно з 2 березнем, побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на нещасні випадки, побутові травмування, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації.

Так,  3 березня бригада швидкої виїжджала на вул. Протасевича в Тернополі, до заправки, де надавала допомогу 47-річному пацієнтові. Чоловік, перебуваючи у нетверезому стані, зашпортався об бордюр, упав і травмувався. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм перенісся та у стані алкогольної інтоксикації пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

Швидка виїжджала на вул. Довженка в обласному центрі, до 19-річного пацієнта, який скаржився на кровотечу з рани. За словами потерпілого, він травмувався через власну необережність, розбивши рукою скло на вхідних дверях. Із не глибокими різаними ранами зовнішньої поверхні 3-5 пальців лівої кисті, після наданої медичної допомоги, пацієнта залишено на місці події, бо від госпіталізації він відмовився.

О 2.30 бригада швидкої виїжджала на вул. Січових стрільців у Тернополі, до одного із барів, до 29-річного пацієнта. Із підшкірною гематомою тім’яної ділянки голови, у стані алкогольного сп’яніння чоловіка, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події. 

Швидка виїжджала на перехрестя вулиць вул. Слівенська-Коновальця в обласному центрі, на місце ДТП, де надавала допомогу 15-річній пацієнтці. За словами потерпілої, коли вона переходила дорогу, її збило авто «Тойота». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями правого плеча та правого колінного суглоба потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares