На Тернопільщині до бюджетів надійшло понад 4,1 млрд грн платежів

На Тернопільщині до бюджетів надійшло понад 4,1 млрд грн платежів

Платники податків Тернопільщини спрямували до Зведеного бюджету України 4 млрд 101 млн грн податків та зборів у січні-липні 2020 року. Порівняно з відповідним періодом минулого року, приріст склав 234,4 млн грн або на 6,1 відсотка більше. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько.

«Завдяки відповідальному ставленню наших краян до сплати податкових платежів, навіть в умовах пандемії та ряду обмежувальних заходів спостерігається позитивна динаміка в надходженнях: плюс 53,6 млн грн до очікуваних», – наголосив посадовець.

Зокрема, надходження державного бюджету склали 1 млрд 676,4 млн гривень, тоді як у січні-липні 2019 року платники сплатили 1 млрд 546,3 млн грн податкових платежів. Відтак цьогоріч надходження збільшились на 130,1 млн грн або 8,4 відсотків.

Доходи місцевих бюджетів упродовж семи місяців цього року склали 2 млрд 421,4 млн гривень. Це на 1,3 відсотка більше, ніж очікувалося. Тож до місцевих скарбниць спрямували плюс 30,5 млн гривень. Порівняно з аналогічним минулорічним періодом приріст надходжень склав 106 млн грн або 4,6 відсотка.

«Сподіваюся, що суб’єкти господарювання Тернопілля й надалі залишатимуться відповідальними та добросовісними платниками, а отже вплив коронавірусних обмежень на наповнення бюджетів спільними зусиллями нам вдасться мінімізувати»,  підсумував Іван Пунько.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares