На Тернопільщині відбулась першість Теребовлянської ОТГ з волейболу серед дівчат

Проведення відкритої першості Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади  з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ст. за програмою ІV Cпортивних ігор школярів організував Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади. Відбувся захід 7 листопада 2019 року на базі Теребовлянської загальноосвітньої школи №1. У змаганнях взяли участь Теребовлянська загальноосвітня школа №1, Теребовлянська загальноосвітня школа №2, Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей, Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після волейбольних баталій перше місце виборола Теребовлянська загальноосвітня школа №2, друге місце завоювала Теребовлянська загальноосвітня школа №1, третє місце посіла команда Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею.

Учасники змагань нагороджені грамотами Теребовлянського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а переможець отримав Кубок та грамоти, – повідомляє директор Теребовлянського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ярослав Королюк.