На Тернопільщині жінка хотіла оформити документи для виїзду закордон, натомість втратила 12 тисяч гривень

На Тернопільщині жінка хотіла оформити документи для виїзду закордон, натомість втратила 12 тисяч гривень

Шахраї не припиняють придумувати нові способи видурювання грошей у довірливих громадян. У аферу втрапила мешканка Тернопільщини.

Жінка знайшла оголошення про швидке оформлення документів на постійне місце проживання за кордоном. Вона зателефонувала за вказаним номером і невідомий, який представився посередником в оформлені віз, запевнив, що зможе допомогти з виїздом в іншу країну та рестрацією прописки чоловіку потерпілої.

У Європу на постійне проживання ніхто так і не виїхав. Натомість жінка втратила 12 тисяч гривень, які перерахувала пройдисвіту за послуги. За допомогою звернулася до правоохоронців.

Поліцейські вкотре наголошують: не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися за ваш рахунок! Різні пропозиції дешево влаштуватися за кордоном, оформити візу заднім числом, внести неправдиві відомості до реєстраційних документів, виготовити різні довідки зазвичай пропонують лише аферисти, а їх кількість у воєнний період збільшилася. Варто пам’ятати що, по-перше, такі послуги незаконні, а, по–друге, у такий спосіб заробить тільши шахрай!

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/aferist-zarobiv-groshi-na-neisnuyuchix-dokumentax/

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *