Над усе любив Україну: на Тернопільщині попрощалися з воїном Іваном Озіренським

Над усе любив Україну: на Тернопільщині попрощалися з воїном Іваном Озіренським

45-річний Іван Озіренський мав групу інвалідності, переніс 7 операцій, мав проблеми із зором. Та коли росія оголосила повномасштабну війну, уже з перших днів заявив рідним, що йде захищати Україну. Від 28 лютого і до 22 червня Іван боронив рідну землю і нас з вами від ворога. Воював у найгарячіших точках. Загинув у боях з російськими окупантами на Донеччині.

Іван народився 21 червня 1977 року в с. Ангелівка Тернопільського району. Вже давно із власною родиною проживав у Кутківцях. Вдовою залишилась дружина Любов, без батька – 22-річна донька Наталя та 17-річний син Андрій. Ніколи уже не обійме свого Івана, свого дуже доброго сина мама Дарія Іванівна. Оплакують брата – молодша сестра Леся і брат Андрій. 

«Байковецька громада попрощалася з Героєм Іваном Озіренським.  

Дуже важко усвідомлювати, що війна забирає найдостойніших синів України. Сьогодні в Ангелівці в останню путь провели Івана Озіренського. Він був водієм протитанкового взводумеханізованого батальйону, свободівцем та справжнім патріотом . 22 червня Герой загинув внаслідок артобстрілу на передовій, під час виконання бойового завдання, неподалік населеного пункту Весела Донецької області.

Хоча чоловік мав групу інвалідності, переніс 7 операцій, мав проблеми із зором, він уже з перших днів війни заявив, що йде захищати рідну Україну. Не забудемо його велике серце, мужність та патріотизм!

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям, землякам і побратимам», – повідомили на сторінці Байковецької громади.

Вічна пам’ять і безмежна слава Герою! Пам’ятаймо, якою ціною дається наша перемога!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *