Небесне військо поповнив 32-річний Сергій Марущак із Тернопільщини: захищав Україну з перших днів війни

Небесне військо поповнив 32-річний Сергій Марущак із Тернопільщини: захищав Україну з перших днів війни

Сергію Марущаку було лише 32 роки. Разом з братом вони пішли добровольцями захищати Україну і нас з вами у другий день війни. У Сергія залишилися дружина та двоє малих дітей – син Максим і донька Каріна, які вже ніколи не побачать тата.      

“У важких боях українського війська проти московських загарбників загинув уродженець села Скородинці Чортківської громади Сергій Марущак. Протягом останніх років Сергій проживав у Джуринській Слобідці”, – йдеться у повідомленні  Чортківської міської ради.  

Трагічну звістку оприлюднили і на сторінці Білобожницької громади у Фейсбуці.

“Захищаючи Україну від російських загарбників загинув житель Білобожницької громади Сергій Марущак. З неймовірним болем повідомляємо про загибель на війні жителя села Джуринська Слобідка Сергія Марущака. Вдома у Героя залишилася дружина і двоє дітей – син з 2010 року і донька з 2015 року народження…»

14 травня із Героєм сучасності попрощалися у Катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла УГКЦ у Чорткові.  

Зустрічали тіло 33-річного Героя чортків’яни навколішки із сльозами на очах. Попрощатися із Сергієм прийшли сотні людей:  військовослужбовці, представники влади, друзі та родичі, мешканці громади. 

Опісля панахиди тіло Сергія відвезли у рідне село Скородинці, а відтак – у Слобідку Джуринську, де чоловік проживав із сім’єю. У неділю, 15 травня, о 15 годині там відбудеться чин поховання. 

Тепер Сергій оберігатиме Україну з небес.   

Вічна пам’ять і безмежна слава Герою! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *