Обігрів труб та трубопроводів

Починаючи з середини листопада і до середини квітня, багато власників власних будинків, заміських котеджів або комерційної нерухомості, стикаються з деякими труднощами, пов’язаними з експлуатацією трубопроводів. Справа в тому, що якщо системи розташовуються в грунті на глибині промерзання або прокладені наземним способом, відбувається зменшення їх прохідності, зниження температури і підвищення в’язкості транспортуються рідин. Інтернет-магазин ЕлектроДруг Одесса пропонує знижки на монтаж теплих підлог та інші послуги.

Принцип роботи

По всій довжині труби (на її поверхні або всередині неї) укладається гріючий кабель. До самої трубі кріплять спеціальні термодатчики, які «зчитують» температуру рідини, що транспортується і передають інформацію на терморегулятор, керуючий всією системою. Як тільки температура опускається нижче заданого рівня, терморегулятор автоматично запускає роботу системи обігріву та кабель починає виділяти тепло. І відповідно, як тільки температура досягає необхідного температурного порога, система відключається.

Обігрів трубопроводу електрокабелем. Переваги

Електричний обігрів труб має низку незаперечних плюсів. До них відносяться:

  • відсутність льоду всередині труб і на їх зовнішній поверхні;
  • безперешкодне протягом рідини по всій протяжності;
  • можливість укладання трубопроводу на бажаної глибині;
  • істотне зниження витрат, пов’язаних з проведенням ремонтних робіт по закінченні зимового періоду;
  • виключення ймовірності застою масла і утворення твердих фракцій у трубопроводах.
  • безперебійне постачання гарячої води.

Робочі елементи системи

Система обігріву труб і трубопроводів включає в себе такі елементи:

  1. Нагрівальний блок. Складається з гріють кабельних секцій і допоміжних кріпильних аксесуарів. Дана частина конструкції відповідає безпосередньо за обігрів самих труб і їх вмісту, тобто здійснює нагрів різного призначення.
  2. Розподільна і інформаційна мережа. Зона її відповідальності – харчування кожного нагрівального елементу і проведення сигналів, що подаються сенсорами системі управління. Елементами цієї мережі виступають силові та інформаційні кабелі, кріплення, розподільні коробки.
  3. Система управління. Вона включає: шафа управління, температурні сенсори, терморегулятори, захисне і пускорегулюючий обладнання, відповідне потужності системи.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares