Переваги та недоліки онлайн-навчання трейдингу

Переваги та недоліки онлайн-навчання трейдингу

Для далекої від фінансових ринків людини трейдинг видається чимось недоступним. Але для того, хто пройшов шлях від початківця до професіонала, трейдинг – це відкрита книга, в якій знайома кожна сторінка. Але щоб стати професіоналом, потрібно зробити перший і найскладніший крок – розпочати вчитися. І якщо ви готові його зробити, річ за малим – вибрати онлайн курси трейдингу.

Під навчання трейдингу онлайн розглядаються всі дистанційні освітні програми, для участі в яких достатньо мати комп’ютер і вихід в інтернет.

Існує кілька видів курсів онлайн навчання трейдингу в Crypto Crew. Вони відрізняються між собою тривалістю, організаційною формою, формою проведення, тематикою та формою викладу.

Курси можна умовно поділити на три групи:

 • базові;
 • просунуті;
 • професійні.

Навчання трейдингу з нуля безкоштовно чи платно?

Навчання трейдингу з нуля безкоштовно чи платно?

Безкоштовні курси – навчальні матеріали, які трейдер отримує без грошових вкладень.

Навчальні канали, наприклад, YouTube. Їх автори можуть мати кілька цілей: залучити максимальну кількість передплатників і заробити на рекламі, залучити слухачів до платної частини курсів, просунути партнерське посилання окремого брокера.

Інформація у вільному доступі до інтернет. Книги, авторські курси, публікації, самонавчання «методом тику» на демо-рахунку. Книги підходять тоді, коли вже є знання, інакше ви не розберетеся в глибоких викладках автора.

Недоліки онлайн курсів трейдингу безкоштовного формату полягає в тому, що ви не можете отримати відповіді на свої питання.

Платні курси

Платні курси – курси, за які учень платить гроші безпосередньо тренеру, оформляє передплату або отримує доступ до курсів після поповнення депозиту у брокера.

Безкоштовні курси кращі за платні?

чи безкоштовні курси кращі за платні?

Переваги онлайн навчання трейдингу платних курсів в індивідуальному підході – учень завжди може отримати відповідь і тренер зацікавлений у тому, щоб допомогти учневі.

Формат навчання трейдингу

Навчальні відео- та аудіоматеріали готують приватні експерти, розміщуючи їх на своїх сайтах та каналах. І брокери, які розміщують їх у окремих розділах.

Переваги:

 • Запис можна перемотати назад, поставити на паузу.
 • Особливість сприйняття. Є люди, які краще сприймають інформацію зорово (без читання) чи на слух.
 • Інтерактивність. У книгах – малюнки, відеоуроках – живі приклади роботи з платформою в динаміці.

Недоліки

 • Найчастіше ці уроки не передбачають можливості поставити запитання автору курсів.

Вебінари

Вебінари – форма дистанційного онлайн-навчання, при якій заняття проводяться через конференц-зв’язок у режимі реального часу. Потенційний учасник реєструється на сторінці майбутнього вебінару, отримує пароль та інформацію про час проведення.

Переваги:

 • Можливість навчання з будь-якого місця.
 • Можливість обговорення вебінару з усіма учасниками чату. Також у чаті можна поставити запитання тренеру.
 • Можливість переглянути вебінар у записі. Найчастіше її пізніше викладають на сайт чи канал організатора.

Недоліки

 • Якщо зникла мережа, то вебінар доведеться дивитися в записі без можливості отримати відповідь на своє питання.

Як навчитися трейдингу

Зважаючи на усі плюси і мінуси онлайн курсів трейдингу, ви повинні розуміти свою мету, чого ви хочете досягти і скільки часу готові приділити. Незалежно від того, який курс та тип навчання ви обрали в Crypto Crew варто дотримуватись наступних правил, щоб навчання було з користю:

 • Фіксуйте окрему інформацію у блокноті.
 • Якщо курс передбачає виконання «домашніх завдань», не ігноруйте їх.
 • Не затримуйтесь на демо-рахунку – це симулятор.
 • Спеціалізовані курси/книги має сенс проходити/читати тоді, коли вже є тверде знання теорії, практичний досвід та розуміння того, в якому напрямку потрібно заповнювати прогалини у знаннях.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *