Підприємець хотів незаконно приватизувати майно в центрі Тернополя, вартістю понад 30 млн грн

Підприємець хотів незаконно приватизувати майно в центрі Тернополя, вартістю понад 30 млн грн

Прокуратурою Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживань при спробі приватизації майна загальною площею понад 3 тис м кв, що належить громаді м. Тернополя, досудове розслідування у якому здійснюється слідчими ГУНП в області, за оперативного супроводу Управління СБ України в Тернопільській області.

За версією слідства, колишній директор підприємства, діючи за попередньою змовою з групою осіб, переслідуючи корисливу мету приватизувати за заниженою у понад 7 разів вартістю нежитлові приміщення на вул. І. Франка, підписав завідомо неправдиві документи про нібито проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 233, ч .1 ст. 366 КК України.

Також, оголошено підозру інженеру технагляду замовника у видачі завідомо підробленого офіційного документа стосовно вказаних приміщень.

Прокуратурою області забезпечено накладення арешту на майно будівлі та вживаються заходи щодо його передачі в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, з метою забезпечення збереження.

Завдяки принциповій позиції прокуратури припинено протиправні дії осіб, спрямовані на безоплатне вибуття майна з власності територіальної громади на суму понад 30 млн грн.

Вживаються заходи з метою встановлення інших осіб, причетних до спроби незаконної приватизації нежитлових приміщень в історичній частині м. Тернополя.

Пресслужба прокуратури в Тернопільській області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares