Пішли з життя в одну мить: на Бережанщині провели в останню дорогу воїнів Василя Недільського та Володимира Сошика

Пішли з життя в одну мить: на Бережанщині провели в останню дорогу воїнів Василя Недільського та Володимира Сошика

 Вони разом захищали Україну і нас з вами. Разом і загинули, в одну мить під час ракетного обстрілу ворогом на Донеччині. Сумну звістку прo загибель бійцв пoвідoмив мер Бережан Рoстислав Бoртник.

 «І знову втрати… Знову Бережанщина в смутку, в скорботі.

Загинули наші земляки, наші захисники, наші оборонці. Захищаючи Україну від окупантів, під час артилерійського обстрілу на Донеччині пішли з життя в одну мить старший лейтенант Сошик Володимир Степанович та молодший сержант Недільський Василь Васильович. 

До горя ніколи неможливо підготуватися, важко знайти та підібрати слова, щоб загоїти рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних, для близьких та друзів», –  оприлюднили також на сторінці першого відділу Тернопільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки і висловили щирі співчуття рідним та близьким загиблих українських захисників.

Володимир Сошик родом із села Рай Бережанської громади. У січні йому виповнилися 50 років. Певний час Володимир Степанович працював оперативником відділу у боротьбі з економічною злочинністю в Підгаєцькому відділенні міліціїУ 2010 році вийшов на пенсію.  

Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення, чоловік, не задумуючись, пішов на фронт. Служив в особовому складі 24-ї окремої механізованої бригади, був заступником  командира роти з морально-психологічного забезпечення стрілецького батальйону. 

Володимир Сошик загинув 9 липня на Донеччині. Поминальна панахида церкви з військoвим церемоніалом відбулася у Бережанах, у церкві святої Трійці. Поховали Героя на кладовищі у рідному селі Рай.

  Василь Недільський родом із невеликого села Гиновичі Бережанської міської громади. У квітні йому виповнилося 40 років. У родині Василь був наймолодшим з поміж трьох братів.

Коли розпочалася повномасштабна війна, Василь був на заробітках за кордоном. Чоловік одразу повернувся додому і підписав контракт із Збройними Силами як доброволець. Молодший сержант Василь Недільський  служив у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. 

   З військовими почестями українського захисника поховали у рідному селі Гиновичі на місцевому кладовищі. 

За дома побратимами у Бережанах відправили спільний молебень, де друзі, земляки, жителі громади могли віддати останню шану загиблим.  

В Бережанській громаді оголосили 20-22 липня днями жалоби за загиблими захисниками. 

Вічга пам’ять Героям!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *