Потребуючим тернополянам доставлять великодні продуктові набори та освячені паски (ФОТО)

Потребуючим тернополянам доставлять великодні продуктові набори та освячені паски (ФОТО)

Близько 200 великодніх продуктових наборів для підопічних соціальних служб міста освятили напередодні свята священнослужителі в Логістичному центрі, що знаходиться на вул. І. Франка у «Палаці Кіно».
Пакування святкових продуктових наборів і освячення пасок відбулося в рамках благодійного проекту «Місто турботи», пише сайт міської ради.
«Вперше за багато років тут зібрались не ті, кому ми зазвичай передаємо пакунки, а люди, які організовують передачу цих продуктових ноборів, – наголосив очільник Тернополя Сергій Надал. – Сьогодні хочу щиро подякувати усім, хто долучився до цієї благородної роботи: волонтерам, доброчинцям та усім жителям міста. Спільно ми ще раз показуємо наскільки Тернопіль може бути єдиною дружньою сім’єю. Бажаю, щоб світле свято Воскресіння Господнього принесло Україні перемогу у війні та над епідемією!».
Нагадаємо, цими днями священнослужителі також освятили великодні паски на Хлібзаводі №2 і пекарні «Форум», то ж тернополяни вже сьогодні можуть придбати у крамницях міста освячені паски.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *