Ректор ТНЕУ зустрівся з представниками компанії «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ» (ФОТО)

Ректор ТНЕУ зустрівся з представниками компанії «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ» (ФОТО)

11 червня відбулась зустріч ректора ТНЕУ Андрій Крисоватий з представниками компанії «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ», які вже багато років працюють у царині сільського господарства. Компанія відома в галузі живлення рослин та відіграє провідну роль у розвитку агротехнологій у світі. «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ» проводить дослідження та розробляє нові продукти, приділяючи значну увагу потребам ринку й технологічному розвитку сільського господарства.

На зустрічі були присутні: Пєрфранко Баралья – технічний директор «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ», Данило Васкетто – теротиріальний менеджер з продажу «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ», Савчук Олександр – комерційний директор компанії Агрохім-Партнер, Бойко Олег – керівник науково-дослідного відділу Агрохім-Партнер, Рожко Олександр – головний агроном Агрохім-Партнер, Язлюк Борис Олегович – декан факультету аграрної економіки і менеджменту.

Сторони домовилися про створення на базі університету навчально-дослідної лабораторії, щодо апробації новітніх технологій для збільшення урожайності сільськогосподарських культур. Представники «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ» зазначили, що компанії дуже важливо співпрацювати з університетами, поділитися своїми досягненнями зі студентами та професійними фермерами. Директор компанії розповів, що на ринку України вони з 2013 року. Співпраця з дослідницькими університетами – це дуже важливий напрям діяльності компанії. «Ми хочемо показати на науковому рівні, що наш продукт працює і є якісним. Університет – це дослідна платформа, де студенти можуть реалізувати свої ідеї й досягнути успіху, а академічна освіта буде тісно пов’язана з практичним бізнесом ринку України», – зазначив Пєрфранко Баралья.

Співпрація з компанією «ГРІН ХАС ІТАЛІЯ» – це практичні знання, цікавий досвід та стажування наших студентів.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares