Відомому тернопільському письменнику Богданові Мельничуку потрібна термінова допомога

Відомому тернопільському письменнику Богданові Мельничуку потрібна термінова допомога

Три з половиною роки тому відомому тернопільському письменникові та журналісту Богданові Мельничуку поставили в Національному інституті раку діагноз, після якого він за ніч посивів: рак четвертої стадії з численними метастазами в легенях та інших органах. На звернення про допомогу коштами на лікування відгукнулися сотні тернополян, за що митець їм щиро вдячний. Щоправда, як він іронічно зауважує, двоє тернопільських мільйонерів – депутатів Верховної Ради , проігнорували його прохання. Ну, так Бог їм суддя.

Борючись із страшною недугою, письменник продовжував творчо працювати, підтвердженням чого є його численні публікації у пресі, книги, п’єси. Більше того, міська влада Тернополя торік відзначила Б. Мельничука престижним званням «Почесний громадянин Тернополя».

Однак опір недузі і далі потребує значних коштів. Так, препарат «Вотрієнт», який доводиться вживати постійно, коштує 11 тис. грн. за упаковку, а їх на місяць потрібно дві (60 таблеток). Окрім того, не безкоштовні й засоби народної медицини та інші ліки, які змушений використовувати хворий. На це необхідно близько 30 тис. грн. щомісячно. Зрозуміло, таких грошей Богдан Мельничук, який живе за скромну пенсію, не має. Надія, знову ж таки, на допомогу добрих людей.

Усім, хто хоче долучитися до благодійництва, повідомляємо номер картки Богдана Івановича Мельничука у Приватбанку: 5168 7573 3061 5172. Його телефон: 067 22-34-108.

Друзі Богдана Мельничука.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares