Що потрібно знати про домофон

Що потрібно знати про домофон

Серед різних систем відеоспостереження та захисту особливе місце займає відеодомофон. На відміну від звичайних домофонів, що стали звичними біля входу до під’їздів багатоповерхових будинків, він дозволяє власникові не тільки чути відвідувача, але й бачити його. У даному випадку можна говорити про додаткові заходи безпеки завдяки передачі відеозображення, яке дозволяє краще ідентифікувати гостя. Придбавши відеодомофон в компанії SecurityStore (https://securitystore.net.ua/ru/katalog/videodomofoni) ви можете бути спокійними за безпеку своєї оселі. Для тих, хто вперше планує придбання відеодомофона, буде корисною нижченаведена інформація.

Конструктивні особливості моделей 

Класифікація відеодомофонів для будинку або офісу заснована на їх функціональних можливостях, а також якості екрана, що безпосередньо впливає на їхню вартість. Але всі вони дають можливість:

  • контролювати доступ відвідувачів до приміщення;
  • ідентифікувати їх;
  • вести дистанційні переговори.

В основі будь-якої, навіть найпростішої конструкції знаходяться два основних вузла:

  • блок виклику, який ставлять біля вхідних дверей;
  • відеокамера, яку монтують всередині самого приміщення.

Зручно також те, що до одного блоку можна підключити відразу кілька камер і розставити їх в різних кутах об’єкта. Далі відеодомофон працює наступним чином: як тільки надійшов дзвінок, господар може не тільки говорити з відвідувачем, але й розглядати його на моніторі, а також попросити пред’явити ті речі, які були ним принесені.

Якщо на вході в квартиру або офіс є проблеми з освітленням, у відеодомофоні передбачено функції підсвічування, якими може скористатися власник. Більш складні відеосистеми дозволяють передавати кольорову картинку з різних камер, а також забезпечують зв’язок з іншими абонентами. Вони ж ведуть запис відеозображення, яке можна переглянути після відвідування або в разі будь-якого інциденту.

Тип монтажу

За типом монтажу відеодомофони можуть бути дротяними та бездротовими. Відповідно, вони або зв’язуються в систему за допомогою кабелю, або функціонують на підставі радіосигналу. Різні моделі цих пристроїв найчастіше мають трубку, але можуть працювати і без неї.

Більш складні домофони оснащено датчиком руху, пам’яттю, їх можна підключати до мережі Інтернет. У функціонального пристрою для відеомоніторингу і контролю доступу до об’єкта може бути передбачено декілька панелей з вбудованими камерами. Це необхідно в тому випадку, коли замовник потребує контролю всіх ділянок свого об’єкта. Для звичайної міської квартири такі функції не затребувані.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares