Особливості та переваги ультрафіолетових чорнил

Особливості та переваги ультрафіолетових чорнил

Ультрафіолетовий друк все активніше займає провідні позиції на ринку продажів, це обґрунтовано в першу чергу його високою якістю й універсальністю. Чорнила текстильні використовуються для високоякісного друку, це рекламні плакати, банери, етикетки на харчових продуктах, друк фотографії на полотні.

Широкоформатний друк оточує нас всюди, вдома, на роботі чи навчанні, в гостях, тому гостро постає питання про хімічний склад чорнил. Якщо кілька десятків років тому можна було поставити під сумнів безпеку таких барвників, то зараз ця область розвивається стрімкими темпами й в роботі застосовуються нові інноваційні рішення. Високоякісні чорнила забезпечують чіткість і барвистість зображення.

Область використання УФ – чорнила

Ультрафіолетові чорнила активно використовуються в рекламній індустрії, для просування власного бренду або товару. Цей тип друку проводитися на наступних матеріалах:

  • на аркушах ПВХ;
  • гофрокартону;
  • склах;
  • тканинах;
  • на банерних матеріалах.

На головній сторінці сайту компанії Pro Solutions можна замовити якісні чорнила, професійне обладнання та запчастини для техніки. Вся продукція має сертифікат якості. Співробітники інтернет – магазину надають повну інформацію про обраний товар, рекомендують який тип чорнил краще підійде для друку.

Переваги ультрафіолетових чорнила

Всі УФ – чорнила безпечні й відповідають екологічним та санітарним нормам. Вони мають ледь відчутний запах, тому в офсетних друкарських машинах не потрібно використовувати антизабруднюючі порошки. Надрукована фотографія або етикетка мають глянсову нетоксичну плівку. У їх складі міститися не велика кількість летючих органічних речовин. До переваг чорнил відносять:

  • економія місця в друкарні – фарба швидко сохне, тому не потрібно додатково купувати сушки;
  • швидкий процес роботи – для відбитків не потрібно використовувати обдування теплим повітрям, чорнила тверднуть досить швидко;
  • практичність – якщо УФ – чорнила довгий період пробудуть в офсетній машині, то дефектів матеріалу не буде;
  • чорнила тверднуть при низьких температурах.

Використання ультрафіолетових чорнил відмінне рішення, вони забезпечують високу якість зображення, виробництво друкованої продукції буде спрощено, а також стане більш практичним і безпечним для співробітників підприємства. Використовуйте в роботі безпечні текстильні чорнила.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares