Силач з Тернопільщини здобув «срібло» на Чемпіонаті світу: змагалися 450 учасників

Спортсмен із села Іванків Скала-Подільської ОТГ Володимир Ризак здобув «срібло» на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбувався в Угорщині.

За перемогу змагалися 450 учасників. Відтак, Володимир Ризак здобув 2 місце на Чемпіонаті світу в командній естафеті, довгий цикл.

Як повідомив тренер Юрій Гуцул, за результатами змагань Володимир Ризак виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Наразі спортсмен готується до Кубка світу з гирьового спорту.

Нагадаємо, Володимир Ризак уже здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи та «бронзу» на Чемпіонаті світу.

Він не лише блискучий спортсмен, але й справжній патріот, який нещодавно повернувся із зони ООС, повідомили у пресслужбі Тернопільської ОДА.