«Тепер ти в обіймах ангелів»: на Тернопільщині попрощалися з воїном Олегом Лиховидом

«Тепер ти в обіймах ангелів»: на Тернопільщині попрощалися з воїном Олегом Лиховидом

Олег Лиховид із села Товстоголови Зборівської громади захищав Україну ще у 2014-2016 роках у зоні АТО. У квітні 2022-го Олег знову пішов на фронт. Воював на передовій, зокрема, на пекельній Донеччині. Під Бахмутом у жорстоких боях з російськими окупантами Олег дістав важке поранення. Його ще встигли відвезти у госпіталь, де медики намагалися реанімувати воїна. На жаль, серце Олега зупинилося.

Осиротіла без сина мама, не обійме більше ніколи онука бабуся, а брата – сестра, не пригорнеться до тата донечка Катруся. Олегу було лише 36 років. 

«Сумна звістка сколихнула нашу родину… В боротьбі за незалежність України загинув наш захисник Олег Лиховид. Війна продовжує забирати справжніх синів України. І ця втрата – глибока рана і нестерпний біль… Стискається серце, гірко плаче душа. Сумуємо, любимо, пам’ятаємо! Вічна пам’ять і вічна Слава Героєві, який загинув за свободу і незалежність Української Держави», – написала у фейсбуці Наталя Мельник. 

Пронизливі, теплі, щирі слова про Олега написала і його вчителька   Галина Вівчарівська:

«Відлітають в небо наші хлопці-соколи, залишають землю Герої України. Назавжди з війни до батьківської хати повертається мій найкращий і найулюбленіший учень Лиховид Олег. Він захищав нашу землю в зоні АТО у 2014 – 2016 роках і з квітня 2022 року – на Сході України. 

Серце розривається і болить душа, що його не стало. Як же рано обірвалось молоде життя… Двічі в реанімації зупинялось серденько, не хотів ще Олег покидати цей світ, і лише за третім разом душа його відлетіла у засвіти, залишивши рідних і близьких у скорботі. 

Плачу за цією дитиною, плачу гірко, бо пригадую його маленьким першокласником. Я була його першою вчителькою, і, тримаючи маленькі теплі дитячі рученята, вела його шкільними стежинами, вчила писати перші літери… Тепер ці руки холодні, руки відважного воїна, який любив і захищав Україну.

Спи спокійно,Олежику, тепер ти в обіймах Ангелів. Для мене ти назавжди залишишся дуже добрим, надзвичайно щирим і справедливим, завжди усміхненим і позитивним… Світла тобі пам’ять, Царство Небесне і доземний уклін…»

Вічна пам’ять Герою України! Нехай у Вічності буде легко і світло його душі…

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *