Тернопіль приймав Всеукраїнські змагання з кікбоксингу за версією ІСКА

Тернопіль приймав  Всеукраїнські змагання з кікбоксингу за версією ІСКА

Впродовж двох днів у Тернополі тривали Всеукраїнські змагання з кікбоксингу за версією ІСКА серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, діти старшого віку. Відбувались змагання у спорткомплексі «Палац Спорту» за участі близько ста спортсменів з Рівненської, Львівської, Хмельницької областей та Тернопілля, які представляли Чортків, Борщів, Козова, Заліщики, Товсте та Тернопіль. Поєдинки проходили на двох рингах за версіями лоу-кік, фул-контакт, лайф контакт. Як повідомив головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Сергій Колесник, учасники змагань показали високий рівень технічної та тактичної підготовки з кікбоксингу. Окрасою турніру, за його словами, став поєдинок між чемпіонами Світу, майстрами спорту Міжнародного класу з кікбоксингу Юрієм Консевичем (м.Рівне) та Михайлом Стриєшиним (м.Тернопіль).

Перше командне місце посіла команда СК «Тернопіль»- «ТО ДЮСШ з літніх видів спорту» (19 золотих, 19 срібних, 13 бронзових медалей). Друге місце завоювала збірна команда Рівненської області (14 золотих, 1 срібна, 9 бронзових медалей). На третьому місці команда Федерації кікбоксерів Тернопільщини (8 золотих, 6 срібних медалей і одна бронзова). Всі спортсмени нагороджені грамотами, медалями, кубками, солодкими призами.

За словами Сергія Колесника, потрібно відзначити високий рівень суддівства: суддівська бригада була представлена суддями міжнародної, національної та регіональної категорій – виключно тернополянами. Також приємно вразив рівень підготовки спорткомплексу «Палац спорту», який відповідав всім необхідним умовам, – наголосив головний суддя.

Допомогу в проведенні змагань надали спонсори і меценати пивоварня «Опілля», ПрАТ Тернопільський молокозавод «Молокія», приватні підприємці Крутиголова П.Г. та Папірник І.І. Організаційну підтримку забезпечило управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації (керівник Тріль В.С.)

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares