Тернопіль приймав Всеукраїнські змагання з кікбоксингу за версією ІСКА

Тернопіль приймав  Всеукраїнські змагання з кікбоксингу за версією ІСКА

Впродовж двох днів у Тернополі тривали Всеукраїнські змагання з кікбоксингу за версією ІСКА серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, діти старшого віку. Відбувались змагання у спорткомплексі «Палац Спорту» за участі близько ста спортсменів з Рівненської, Львівської, Хмельницької областей та Тернопілля, які представляли Чортків, Борщів, Козова, Заліщики, Товсте та Тернопіль. Поєдинки проходили на двох рингах за версіями лоу-кік, фул-контакт, лайф контакт. Як повідомив головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Сергій Колесник, учасники змагань показали високий рівень технічної та тактичної підготовки з кікбоксингу. Окрасою турніру, за його словами, став поєдинок між чемпіонами Світу, майстрами спорту Міжнародного класу з кікбоксингу Юрієм Консевичем (м.Рівне) та Михайлом Стриєшиним (м.Тернопіль).

Перше командне місце посіла команда СК «Тернопіль»- «ТО ДЮСШ з літніх видів спорту» (19 золотих, 19 срібних, 13 бронзових медалей). Друге місце завоювала збірна команда Рівненської області (14 золотих, 1 срібна, 9 бронзових медалей). На третьому місці команда Федерації кікбоксерів Тернопільщини (8 золотих, 6 срібних медалей і одна бронзова). Всі спортсмени нагороджені грамотами, медалями, кубками, солодкими призами.

За словами Сергія Колесника, потрібно відзначити високий рівень суддівства: суддівська бригада була представлена суддями міжнародної, національної та регіональної категорій – виключно тернополянами. Також приємно вразив рівень підготовки спорткомплексу «Палац спорту», який відповідав всім необхідним умовам, – наголосив головний суддя.

Допомогу в проведенні змагань надали спонсори і меценати пивоварня «Опілля», ПрАТ Тернопільський молокозавод «Молокія», приватні підприємці Крутиголова П.Г. та Папірник І.І. Організаційну підтримку забезпечило управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації (керівник Тріль В.С.)