Тернопільщина отримає кошти від держави для ліквідації наслідків повені

Тернопільщина отримає кошти від держави для ліквідації наслідків повені

У розпорядженні Кабміну від 5 серпня йдеться про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року на території Тернопільської області. Про це повідомляє сайт ТОДА з посиланням на КМУ.

1. У зв’язку із надзвичайною ситуацією природного характеру, яка виникла у червні 2020 року на території Тернопільської області, виділити Тернопільській облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету 12 599,928 тисяч гривень для здійснення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації її наслідків.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Тернопільській облдержадміністрації за рахунок виділених коштів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, забезпечити виплату матеріальної грошової допомоги сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені, з розрахунку 20 тис. гривень на сім’ю.

3. Тернопільська облдержадміністрація може передбачати у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг попередню оплату для здійснення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у розмірі до 50 відсотків їх вартості на строк не більше трьох місяців.

4. Державній казначейській службі, її територіальним органам (а у разі відсутності – місцевим фінансовим органам) на наступний день після прийняття цього розпорядження перерахувати кошти з резервного фонду державного бюджету, передбачені пунктом 1 цього розпорядження, без переліку першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

5. Тернопільській облдержадміністрації: протягом 14 днів з дати перерахування коштів затвердити орієнтовний перелік першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та подати його до Державної казначейської служби, її територіальних органів (а у разі відсутності – місцевих фінансових органів); подати до 30 грудня 2020 р. Міністерству фінансів, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно із цим розпорядженням.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares