Тернопільщина попрощалася з двома молодими Героями: Володимиром Теслюком і Ярославом Федьківим

Тернопільщина попрощалася з двома молодими Героями: Володимиром Теслюком і Ярославом Федьківим

Володимиру – 27, Ярославу – 25. Їм би жити, кохати, виховувати дітей, турбуватися про батьків, любити цей світ. Але російські окупанти обірвали молоді життя. Військові загинули на Донеччині. Тепер Володимир і Ярослав оберігатимуть Україну, дорогих серцю людей і нас з вами з небес.

Володимир Теслюк народився 28 жовтня 1994 року у Тернополі. Тут закінчив школу, пізніше навчався у ТНЕУ (ЗУНУ), закінчив  факультет комп’ютерних інформаційних технологій. 

Уже наступного дня, як почалася повномасштабна війна, Володимир вступив у територіальну оборону, до лав 105-ї бригади. У її складі боронив України до останнього подиху. Був стрільцем першої стрілецької роти.  

Загинув 6 серпня на Донеччині внаслідок артилерійського обстрілу. Саме у ці дні Володимир мав приїхати додому, аби одружитися зі своєю коханою Іриною. А повернувся, принісши біль і сльози коханій, яка була його цивільною дружиною, мамі Галині, сестрі Оксані…  

«Життя не в тому, щоб жити, а в тому, щоб відчувати, що живеш», – писав Володимир на своїй Інстаграм-сторінці. Таким він був: добрим, людяним, відповідальним… Кілька років тому помер його батько і Володимир взяв на себе турботу про маму і сестричку. Тепер побратими воїна втішають маму Володі, кажуть, у неї є сто синів, які готові прийти на допомогу, а ще помститися ворогам за її сина… 

Ярослава Федьківа оплакують у двох громадах: на Тернопільщині та Івано-Франківщині. Воїн народився у селі Добринів Рогатинської громади. Там і зараз мешкають його батьки. 

Ярослав з дружиною Наталею та дітьми жили у Тернополі. Сирітками залишилися чотирирічний синочок Андрійко і дворічна донечка Анжеліка. У березні Ярославу виповнилося 25 років.   

Ще з 2016 року він захищав Україну в АТО, був учасником бойових дій. Загинув у боях з російськими окупантами на Донеччині. 

«Війна, з якою загарбницька росія прийшла на українську землю, забирає кращих з кращих. Надійшла сумна звістка про загибель на фронті Ярослава Івановича Федьківа. Рогатинська міська рада висловлює щире співчуття жителям села Добринів Федьківу Івану та Нехай Галині з приводу втрати сина. 

Ярослав Федьків, якому у березні виповнилось 25 років, загинув на Донеччині. Жодні слова не можуть загоїти рану у серцях батьків. Нехай Бог дає Вам сили пережити втрату. Вічна слава українському воїну, який захищав Батьківщину і поклав за неї і за кожного з нас своє життя», – написали на сторінці Рогатинської міської ради.

Поховали українських захисників із почестями на Алеї слави, що на Микулинецькому цвинтарі у Тернополі. Вічна пам’ять і слава Героям!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *