Тернопільщина завершує ліквідовувати наслідки стихії

Тернопільщина завершує ліквідовувати наслідки стихії

Постраждалі внаслідок червневої стихії жителі області вже повернулися до своїх домівок. Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час робочої онлайн-наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася 9 липня під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, що виникла у червні на території західних областей України, на Тернопільщині постраждали 24 населені пункти у трьох районах. Підтоплено 150 будівель, потерпіли 180 осіб. Збитки становлять 14,3 млн грн.

«На даний час тривають роботи по відкачуванню води з криниць.  Залишилося близько п’яти, всього ж було затоплено 203. Держпродспоживслужба отримала доручення провести лабораторні аналізи питної води на відповідність санітарним нормам», – повідомив Володимир Труш.

За словами очільника області, органи місцевого самоврядування та служба ДСНС повністю відновили роботу всіх інфраструктурних об’єктів Тернопільщини.

«Водночас, на відновлення гідроспоруди, що на межі Івано-Франківської області, необхідно 3 млн 580 тис. грн. Також 1 млн 100 тис. грн потрібно на побудову дамби, яка унеможливить підтоплення села Вістря Монастириського району», – зазначив Володимир Труш.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares