Тернопільська міська державна лікарня ветмедицини безкоштовно вакцинує тварин від сказу

Тернопільська міська державна лікарня ветмедицини безкоштовно вакцинує тварин від сказу

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомляє: у зв’язку з продовженням карантину, з метою запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, щорічна безкоштовна вакцинація домашніх тварин проти сказу, згідно графіку в ЖЕКах на 2020 рік, переноситься на невизначений термін.

Згідно «Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин», «Правил утримання домашніх та безпритульних тварин (собак та котів) на території Тернопільської міської територіальної громади», затверджених рішенням Тернопільської міськради №7/36/13 від 24.07.2019 року, необхідно проводити щорічне безкоштовне щеплення тварин.

Міська державна лікарня ветеринарної медицини в м. Тернополі пропонує послуги з безкоштовного вакцинування тварин на місці за адресою: м.Тернопіль, вул. Чернівецька, 24А, після попереднього запису за тел. 52-10-40 та з дотриманням карантинних вимог; з виїздом спеціаліста тварини в межах міста Тернополя, запис за тел. 52-10-40.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares