Тернопільська обласна рада оперативно реагує на виклики, пов’язані з пандемією

Тернопільська обласна рада оперативно реагує  на виклики, пов’язані з пандемією

Нещодавно, 30 квітня, голова обласної ради Віктор Овчарук передав захисні костюми та багаторазові окуляри, а також понад дві тисячі масок і 100 захисних костюмів, які пошили у Кременецькому професійному ліцеї. 

«Продовжуємо забезпечувати засобами захисту медиків обласного фтизіопульмонологічного центру. Уже сьогодні на лікуванні тут перебувають п’ятеро пацієнтів. Тому питання захисту медиків є вкрай важливим.  Адже маємо сумну статистику: лише в нашій області захворіли на COVID-19 213 медичних працівників, – наголосив Віктор Овчарук. –  Зрештою, Тернопільська обласна рада однією із перших відреагувала на виклики, пов’язані з пандемією. Протягом кількох сесійних засідань спрямовувалися кошти на укомплектування лікарень усім необхідним».

Нагадаємо, на базі обласного фтизіопульмонологічного центру кілька днів тому облаштували палати для лікування хворих на коронавірус з середньою та важкою формою перебігу. Наразі тут функціонують шість місць з перспективою розширення до дев’яти, загалом передбачено 90 інфекційних ліжок.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares