Тернополяни можуть зробити подарунок на день народження рідного міста

Тернополяни можуть зробити подарунок на день народження рідного міста

Тернополяни можуть зробити подарунок на день народження рідного міста
28 серпня Тернопіль святкує 480-у річницю від дня заснування. З нагоди цієї події Тернопільська міська рада оголошує конкурс відеороликів «Мій Тернопіль. 480», взяти участь в якому можуть як одна людина, так і творчі колективи, студії, компанії. А з метою створення привабливої атмосфери для мешканців та гостей міста під час святкування 480-ї річниці Дня міста Тернополя оголошено конкурс «Квіткові композиції». Відбудеться він 28 серпня в парку ім. Тараса Шевченка.
Передбачено дві номінації: патріотичні букети та квіткові композиції на тему єдності і цілісності держави «Патріотична Україна»; квіткові композиції на тему «Тернопіль – серце Галичини». Заявки для участі у конкурсі приймають до 20 серпня у відділі торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради: за адресою м. Тернопіль, вул. Коперника,1, тел. 40-41-37, 40-41-38. Відеороботи про Тернопіль необхідно завантажити на YouTube-канал, посилання надіслати до оргкомітету конкурсу на ел.адресу: [email protected] із зазначенням теми листа «На конкурс відеороликів» та заповнити заявку за відповідною формою.
КОНКУРС ПЕРЕДБАЧАЄ ТРИ ЕТАПИ: І етап – подання учасником/учасниками заявок та розміщення відеороликів на YouTube каналі: 20-24 липня; посилання з YouTube необхідно надіслати.
ІІ етап – онлайн-голосування на Facebookсторінці «Тернопіль 480», створеній організаторами конкурсу, та оцінка відеороликів членами журі: 1-10 серпня.
IІІ етап – визначення та нагородження переможців.
Онлайн-голосування відбуватиметься з 1 по 10 серпня включно на офіційній сторінці Facebook «Тернопіль.480». Учасники конкурсу отримають дипломи та відзнаки Тернопільської міської ради.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares