У серпні на Тернопільщині може бути аномальна спека: до +40-42

У серпні на Тернопільщині може бути аномальна спека: до +40-42

Серпень в Україні розпочнеться зі спеки, але до кінця літа показники на стовпчику термометра знизяться. Середньомісячна температура повітря сягатиме +20…25°С.

«У більшості областях на початку місяця температура повітря становитиме плюс 35-39 градусів. На Тернопільщині та Чернігові стовпчики термометра покажуть плюс 40-42 градуси. У південних, південно-східних областях та в Криму температура сягатиме плюс 23-24 градуси. У гірських районах температура повітря підніметься до плюс 30-35 градусів», – повідомили в Укргідрометцентрі.

Погода у серпні буде стабільнішою, ніж у липні, каже народний синоптик Леонід Горбань: «Із 1 по 14 серпня стовпчики термометрів показуватимуть плюс 31-35 градусів тепла. 4 серпня стане найспекотнішим днем місяця. З 15 числа спека поступово відступатиме. Температура повітря становитиме плюс 24-26 градусів. Серпень закінчиться на позначці близько плюс 20 градусів. Щодо опадів, то 7-8 серпня на українців чекає потужна буря. До 11 серпня пройдуть незначні дощі. В середині місяця пройдуть сильніші опади. «У кінці літа підуть невеликі, але часті дощі».

Погодні умови цьогоріч негативно вплинули на врожай, пише «Газета по-українськи».

«Якість і врожай зернових культур та ріпаку помітно знизились. На це вплинули дощі. Для інших культур та насаджень поки що складаються сприятливі умови для якісного та високого рівня врожайності», – сказав керівник агрономічного департаменту «Укравіт» Олександр Мигловець.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares