У Теребовлянському центрі вакцинації щодня отримують щеплення від Covid-19 близько 150 людей

У Теребовлянському центрі вакцинації щодня отримують щеплення від Covid-19 близько 150 людей

5 серпня голова ОДА Володимир Труш перебуває з робочою поїздкою в Теребовлянській ОТГ, під час якої ознайомився з роботою центру вакцинації.
Очільник області поспілкувався з медичним персоналом і мешканцями громади.

«У Теребовлянській громаді є чотири пункти вакцинації, дві мобільні бригади і вже станом на 5 серпня провакциновано понад шість тисяч осіб. Темпи вакцинації зростають, люди виявляють бажання імунізуватися. Окрім цього, групи сімейних лікарів виїжджають на підприємства. Наприклад, провакциновані трудові колективи підприємств “Бровар” і “Колос”, а ці підприємства налічують понад 100 працівників. Додатково сьогодні ми створюємо ще одну мобільну бригаду, яка почне працювати із завтрашнього дня», – наголосив Володимир Труш

За дорученням голови облдержадміністрації кожен пункт вакцинації має встановити такий графік роботи, аби людям було зручно приходити на щеплення. Приміром, центр вакцинації у Теребовлі працює щоденно.

«Ми щодня вакцинуємо мінімум 150 людей. Маємо в наявності вакцини CoronaVac, Moderna, Pfizer. До нас приходять щепитись не лише теребовлянці, але й мешканці всієї України, наприклад з Києва і Львова, які просто на відпочинку в нашому краї. Все, що необхідно мати з собою, – паспорт», – розповіла заступниця директора Теребовлянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Предик.

Як відзначив голова ОДА, він особисто та його заступники і надалі відвідуватимуть пункти щеплення, які працюють у Тернопільській області, щоб в оперативному порядку вирішувати проблеми, з якими зустрічаються медики у своїй роботі.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares